Gündem İçeriği
Hakkımızda - Carama

Castrol Carama, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya'da bulunan ve Castrol tarafından belirlenen kriterlere göre servisleri listeleyen, rezervasyon yapmanızı sağlayan kapsamlı bir ağa sahip,  online servis rezervasyon sistemidir.
 
Aracınız için en iyi servisi hızlı, kolayca ve güvenle bulmak ister misiniz?
Castrol Carama'da sunulan servisler, zorlu bir seçim sürecine dayanmaktadır. Bu şekilde, araç servis ve bakım konusunda standartları yüksek servislerden hizmet almanız sağlanmaktadır.

Castrol Carama, servisler ile aranızdaki güven ilişkisini sağlamlaştırmayı hedeflemektedir ve bunun için servis işlem faturasını takiben geçerli olmak üzere 3 ay / 5.000 km garanti sunmaktadır. Buna ek olarak, servis yetkilisinin aldığınız hizmeti onaylamasından sonra 1 yıl boyunca BP akaryakıt istasyonlarında geçerli% 2.5 değerinde akaryakıt indirim puanı kazanırsınız.

Aracınızın servis geçmişini takip etmekte zorlanıyor musunuz?
Castrol Carama, aracınızın servis geçmişini takip etmenizi sağlar. Aracınızın son servis tarihi, son servis yeri ve diğer bilgilerini tek bir sayfadan takip etmenize yardımcı olur. Ayrıca aracınıza ait hatırlatmalar oluşturarak, aracınızın tüm ihtiyaçlarından önceden haberdar olmanızı sağlar.
Sizi düşünme zahmetinden kurtararak, size uygun zamanda hatırlatmalar gönderir ve böylece aracınızla her zaman güvenle seyahat etmenize olanak tanır.
Deneyimlerinizi paylaşarak Castrol Carama'ya ve diğer kullanıcılara katkıda bulunmak ister misiniz?
Castrol Carama'ya yorumlarınızı ekleyerek servis deneyiminizi diğer dostlarınızla paylaşabilirsiniz! Hizmet, kalite ve memnuniyetinizi puanlayarak, yorum bırakarak Castrol Carama'nın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.