Gündem İçeriği
Castrol Carama'da yer alan özel servisler ile kendinizi güvende hissedin
3 Ay veya 5.000 kilometre Garanti
 

İçiniz rahat olsun

Castrol Carama'da yer alan servisler, servis faturasını takiben geçerli olmak üzere, 3 ay veya 5.000 km (hangisi daha önce dolarsa) garanti sunar. .

Özellikler
 
Castrol Carama servislerinden satın alınan ve bu servislerden edinilen yeni yedek parçaların, normal kullanım ve bakımdan kaynaklı herhangi bir materyal ya da işçilik kusuru içermemesi gerekmektedir.
 
Castrol Carama servisleri, normal kullanım altında parça veya işçilik açısından kusur barındıran, bu garanti kapsamındaki parçaları onaracak ya da değiştirecektir. Garanti döneminde, müşterinin herhangi bir ekstra ücret ödemesi gerekmeyecektir.
 
Garanti, onarım işlemi için Castrol Carama web adresi üzerinden rezervasyon yapıldığında geçerli olacaktır. Garanti kapsamındaki parçaların listesi için > buraya
 
Kapsam Dışı Konular
 
Parçalar ile ilgili garanti yalnızca emniyetli ve güvenli sürüş şartlarında kullanım içindir. Trafik kurallarına aykırı sürüş sonucu oluşan hasarlar kapsam dışıdır.
 
Riskli kullanımlar, kazalar, çarpışmalar ve doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar kapsam dahilinde değildir.
 
Kurulum sonrasında parçalar üzerinde yapılan izinsiz değişiklikler garanti kapsamında değildir.
 
Parça veya işçilik açısından kusur içermedikleri sürece, sarf malzemeleri. Örnek: Bujiler, filtreler, fren balataları.
Nasıl garanti talebinde bulunulur?
 
%2.5 BP Akaryakıt İndirimi
 

Herşey yolunda!

Castrol Carama üzerinden yaptığınız rezervasyonların özel servis tarafından onaylanmasının ardından, BP İstasyonlarında yıl boyunca geçerli %2.5 akaryakıt indirim kartı kazanın!

 
Özellikler
 
BP ile Castrol Carama arasında başlayan işbirliği çerçevesinde Castrol Carama üyeleri, BP istasyonlarından yapacakları her akaryakıt alımlarında %2,5 indirim avantajına sahip oluyor. kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecektir.
 
BP Club Card Programı, 31 Aralık 2016 tarihine kadar programa katılan BP istasyonlarında geçerlidir. Program kapsamında aktif olan BP Club Card'lar, programın geçerli olduğu BP istasyonlarında otogaz ürünü alımlarında kullanılması durumunda, alım tutarının %2'sine denk gelen indirim hakkı kazanacaklardır.
Şartlar ve Koşullar
 
Akaryakıt alımlarında standart BP Club programı BP Club puan kazanım kuralları geçerli olacaktır. Kazanılan BP Club puanları, BP Club program kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve/veya otogaz alımında harcanabilecektir.
 
Bu program kapsamında kazanılan puanlar bir (1) sene için geçerli olup, bu süre sonunda BP, kullanılmayan puanları silme hakkını saklı tutar.
 
BP Club Card'lar sadece Castrol Carama'ya kayıtlı özel servislerden alınan servis hizmeti sonrasında, BP tarafından kart almaya hak kazanan kişilerin adreslerine posta yolu ile ulaştırılır.
Nasıl Çalışır
 
Özel Fırsatlar
 

Fırsatlar burada!

Castrol Carama üzerinden servis hizmeti alan tüketiciler yıl içerisinde birbirinden değerli özel fırsatlara erişme şansı yakalarlar!

Özellikler
 
Castrol Carama'ya üye olduğunuz andan itibaren kazanmaya başlarsınız! Castrol Carama'ya kayıt olup, servis hizmetini Castrol Carama'dan alanlar birbirinden özel indirimlerden faydalanma şansını yakalıyor! 
 

 

Castrol Carama, tamamen kendi takdirinde olmak üzere dilediği zaman garanti politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır

Tüm Belgeli Servisler, 2 güvence sunar (3 ay/5.000 km garanti)

Castrol Carama, Listelenmiş tüm özel servisleri yukarıdakileri sunma konusunda teşvik etmektedir.


Teşekkür ederiz