Bloglar
Öne çıkan haber ve tavsiyeler
Son içerikler
blog

Sıfır Araç Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mar 24,2017
885 Okunma
0 Yorumlar
Günümüzde ikinci el araç almak kadar sıfır araç almakta büyük dikkat ve uzun araştırmalar istiyor.   Peki nelere dikkat edilmeli? İhtiyacınıza uygun bir araç seçimi yapmak.... Tamamını okuyun.
blog

Çocuklar için Araç Koltuğu Alırken Dikkat!

Mar 23,2017
864 Okunma
0 Yorumlar
Çocukların güvenli ve rahat bir şekilde yolculuk yapmaları için çocuk oto koltuğu seçerken çok dikkatli olma gerekiyor. Standartı yüksek ve güvenlik önlemleri alınmış olması gerekli, aksi takdirde... Tamamını okuyun.
blog

Test Sürüşü Sırasında Nelere Dikkat Edilir?

Mar 16,2017
827 Okunma
0 Yorumlar
Test sürüşleri  sayesinde aracın konforunu, kullanılabilirliğini ölçebilirsiniz. Kimileri bir aracı çok rahat bulurken, kimileri aynı araçta huzursuz hissedebilir. Bu yüzden bir aracı... Tamamını okuyun.
blog

En Yaygın Araç Bakım Hataları

Mar 16,2017
994 Okunma
0 Yorumlar
Araç hava filtresi bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekiyor. Çünkü; araç motorları düzenli şekilde hava emiyor. Temizlenmeyen hava filtreleri, hem aracın daha fazla enerji... Tamamını okuyun.
blog

Karlı Araç Satışı

Mar 16,2017
1016 Okunma
0 Yorumlar
Araba satın almanın yarattığı maliyet sadece araba bedeli değil; akaryakıtını, kasko sigortasını, vergilerini, araç bakım ücretlerini de düşünmek gerekiyor. Bu nedenle otomobil satın alma... Tamamını okuyun.
95 adet sonuçdan 6 - 10 arası gösteriliyor.