Gündem İçeriği
 
BP ve Castrol Carama'dan %2,5 akaryakıt puanı!
Şimdi BP istasyonlarından akaryakıt ve otogaz alışverişi yapan Castrol Carama üyeleri yıl boyunca %2,5 akaryakıt puanı kazanıyor. BP ve Castrol Carama sayesinde, Castrol Carama üyeleri, kampanyaya dahil olan BP istasyonlarından yapacakları her akaryakıt ve otogaz alımında, %2,5 oranında akaryakıt puanı imkânından yararlanıyor.
BP ve Castrol Carama sayesinde, Castrol Carama üyeleri, kampanyaya dahil olan BP istasyonlarından yapacakları her akaryakıt ve otogaz alımında, %2,5 oranında akaryakıt puanı imkânından yararlanıyor.
Detaylar
BP ile Castrol Carama arasında başlayan işbirliği çerçevesinde Castrol Carama üyeleri, BP istasyonlarından yapacakları her akaryakıt alımlarında %2,5 puan avantajına sahip oluyor. 15 Ağustos 2014 tarihinde başlayan kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecektir. Araç plakalarına tanımlanmış olan BRC logolu BP Club Card'larla yapılan otogaz alımlarında puan kazanabilmek için işlem yapmadan önce, 2802'ye BRC yazıp bir boşluk bırakıp BP Club Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasının, bir boşluk bırakıp AD ve SOYAD bilgilerinin, bir boşluk bırakıp kartın kullanılacağı aracın plakasının kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Programdan kazanılan puanlar bir yıl boyunca geçerliliğini korur. BRC logolu BP Club Card'lar, sadece BRC yetkili servislerinden temin edilebilir.
• BP Club Card Programı, 31 Aralık 2015 tarihine kadar programa katılan BP istasyonlarında geçerlidir. Program kapsamında aktif olan BP Club Card'lar, programın geçerli olduğu BP istasyonlarında otogaz ürünü alımlarında kullanılması durumunda, alım tutarının %2'sine denk gelen indirim hakkı kazanacaklardır.
•Akaryakıt alımlarında standart BP Club programı BP Club puan kazanım kuralları geçerli olacaktır. Kazanılan BP Club puanları, BP Club program kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve/veya otogaz alımında harcanabilecektir.
•Bu program kapsamında kazanılan puanlar bir (1) sene için geçerli olup, bu süre sonunda BP, kullanılmayan puanları silme hakkını saklı tutar.
•BP Club Card'lar sadece Castrol Carama'ya kayıtlı özel servislerden alınan servis hizmeti sonrasında, BP tarafından kart almaya hak kazanan kişilerin adreslerine posta yolu ile ulaştırılır.
•Programdan faydalanabilmek için, Castrol Carama üzerinden alınan servis hizmetinin; özel servis yetkilisi tarafından sistem üzerinde onaylanmış olması gerekmektedir.
•Kart alındığında puan kazanım ve kullanım işlemlerine kapalıdır. Kartı aktif hale getirmek için 2802'ye CARAMA yazıp bir boşluk bırakıldıktan sonra BP Club Card üzerinde yer alan 16 HANELİ KART NUMARASININ, bir boşluk bırakılarak AD ve tekrar boşluk bırakılarak SOYAD bilgilerinin, son olarak da bir boşluk bırakılarak kartın kullanılacağı aracın PLAKASININ kısa mesaj (SMS) olarak gönderilmesi gerekmektedir (Örnek SMS: CARAMA 5000654854692867 AHMET KARAN 34AB1234 2802'ye SMS gönder).
•Başarılı şekilde iletilen SMS sonrasında ücretsiz onay SMS'i iletilerek kart, anında aktif hale gelecektir ve puan kazanım/kullanım işlemleri onay mesajından sonra yapılabilecektir. Program kapsamında 2802 servis numarasına yapılan tüm kısa mesaj gönderimleri 1 SMS (kısa mesaj) bedeli olarak ücretlendirilecektir. Bu bedel Avea için 0,60 TL KDV ve ÖİV dahil, Turkcell için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil, Vodafone için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone program süresince kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
•Kartlar SMS ile iletilen plakalara tanımlanır. BP, bu plaka haricinde plakalarla yapılan otogaz alımlarında %2'ye denk gelen puan kazandırma işlemlerini iptal etme hakkını saklı tutar.
•Bir BP Club Card sadece bir araç plakasına tanımlanabilir. Bir araç plakası sadece bir BP Club Card'a tanımlanabilir.
• Kampanyaya katılan üyeler, BP Club programı dahilindeki diğer kampanyalardan faydalanamaz. BP Taşıtmatik kullanıcıları programdan faydalanamazlar.